DLACZEGO NASZE MATERACE

WYGODA I KOMFORT

Bogata paleta materacy sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie w naszej ofercie materac dla siebie.

TECHNOLOGIA

Sprężyny kieszeniowe 9 stref

Materace dziewięcio-strefowe to standard we wszystkich naszych materacach z wkładem na bazie sprężyny kieszeniowej Wykonane ze stali wysoko-elastycznej. Pracują cicho, precyzyjnie, są wytrzymałe i odporne na odkształcenia mechaniczne. Każda ze sprężyn jest umieszczona w osobnym woreczku/kieszonce dzięki czemu każda ugina się niezależnie. Dzięki 9 strefom twardości materac układa osobę leżącą w linii prostej, zapewniając maksimum komfortu i relaksu dla kręgosłupa. Zostało to osiągnięte dzięki zastosowaniu sprężyn o różnej grubości drutu w miejscach gdzie obciążenie na materacu jest większe lub mniejsze.

Pianka lateksowa

Lateks jest produktem pochodzenia naturalnego; jest wykonany z mleczka kauczukowego. Cechuje się wysoką elastycznością, dzięki czemu dopasowuje się idealnie do kształtu ciała przez co zapewnia właściwe krążenie krwi. To pianka ceniona za swą wysoką elastyczność, sprężystość, odporność na odkształcanie. W strukturze lateksu znajdują się otwory zapewniające wentylację w obrębie materaca oraz optymalne podtrzymanie sylwetki. Lateks dopasowuje się do kształtów ciała niezależnie od wagi, gwarantując doskonałe jego podparcie.

Pianka termo-elastyczna / Visco

Pianka z dużą pamięcią kształtu doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych ciała, przytrzymuje je w optymalnej pozycji i zapewnia przyjemne uczucie miękkości i lekkości podczas snu. To pianka, która zmienia swoją twardość pod wpływem zmiany temperatury ciała. Wraz z jej wzrostem pianka termoelastyczna zwiększa swoją sprężystość gwarantując rozluźnienie się mięśni, pozwalając tym samym na lepszą regenerację i zrelaksowanie się. Swobodny przepływ krwi, rozluźnienie mięśni i relaks przekładają się na lepszy i zdrowszy sen.

Pianka termoelastyczna zapobiega powstawaniu odleżyn u osób obłożnie chorych.

Pianka HR wysokoelastyczna

Zaawansowana technologicznie pianka poliuretanowa o zwiększonej sprężystości oraz przewiewności.

W strukturze pianki znajdują się mikroskopijne otwory zapewniające swobodną cyrkulację powietrza a tym samym zahamowanie rozwoju pleśni, bakterii, grzybów.

Pianka poliuretanowe PUR

Pianki poliuretanowe PUR - są najpowszechniej wykorzystywanymi tworzywami piankowymi do produkcji materaców. Struktura pianki zapewnia wytrzymałość, wysoką sprężystość materaca oraz zdrowy sen.