Zafir

Materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych o gęstości 256 szt./m2 o 9 strefach twardości.

Więcej szczegółów

380,00 zł

 • 80x200
 • 90x200
 • 140x200
 • 160x200
 • 180x200
 • 200x200

Nowy

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

ZAFIR

 • Materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych o gęstości 256 szt./m2 o 9 strefach twardości.
 • Materac posiadający dwie strony użytkowe, z jednej stron obłożony wysokiej jakości pianką poliuretanową o gęstości 25kg/m3 o grubości 3 cm oraz z drugiej strony pianką o grubości 2 cm i dodatkowo matą kokosową, która ma właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne oraz zwiększa wytrzymałość i stabilność materaca.
 • Pokrowiec hypoalergiczny wykonany z dzianiny poliestrowo-bawełnianej z certyfikatem Eco-tex, pikowany włóknem klimatyzującym zapewniającym odpowiednią cyrkulacje powietrza w materacu.
 • Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie. Możliwość prania pokrowca w temperaturze 40o C.
 • Materac o twardości H3 – strona z pianką i H4 – strona z pianką i matą kokosową; o wysokości ok. 19 cm.
9 stref Sprężyny kieszeniowe o 9 strefach twardości. W przeciwieństwie do wielu innych firm w naszych materacach stosujemy sprężyny o 9 strefach twardości. Zapewniają one optymalne podparcie ciała podczas snu, gdyż każda z nich pracuje niezależnie, co eliminuje efekt uginania się dużej powierzchni materaca pod wpływem nacisku na małej powierzchni.  
sprezyny kieszeniowe Sprężyny kieszeniowe. Charakteryzują się one tym, że każda pojedyncza sprężyna jest obszyta kieszonką z wytrzymałej i oddychającej tkaniny, która jest wykonana z wysokogatunkowego materiału polipropylenowego. Takie rozwiązanie oraz łączenie ich tylko punktowo pośrodku ich wysokości gwarantuje niemal bezgłośną pracę. Gęste upakowanie (256 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysokogatunkowego, certyfikowanego drutu. Idealnie dostosowują się do kształtu ciała i zapewniają prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej, co nadaje materacowi właściwości rehabilitacyjne. W przypadku materaca ze sprężyną kieszeniową, na którym śpią dwie osoby, wiercenie i obracanie jednej z nich nie będzie odczuwalne dla drugiej.  
mata kokosowa Mata kokosowa. Mata wykonana z włókien orzecha kokosowego, który jest jednym z najlepszych i ostatnio coraz popularniejszych surowcem stosowanym przy produkcji materacy. Na etapie produkcji włókna poddawane są procesom wyparzania, a następnie włókna łączone są z lateksem za pomocą prasy. Procesy te nadają macie kokosowej sprężystość i wytrzymałość a także walory higieniczne. Mata kokosowa zapewnia doskonałą cyrkulację powietrze, nie wywołuje reakcji alergicznych i nie rozwijają się w niej roztocza. Materace, w których zastosowano matę kokosową zaliczają się do grupy twardszych materacy. Mata ma ograniczone możliwości dostosowania się do sylwetki, dlatego łączy się ją z innymi surowcami, głównie w celu zmniejszenia twardości materaca, ale zawsze mając na uwadze właściwe podparcie sylwetki. Materace, w których zastosowane matę kokosową poleca się osobom ze schorzeniami kręgosłupa, a także osobom chcącym zapobiec wadom postawy.  
Pianka poliuretanowa T-25 Pianka poliuretanowa T-25. Standardowy materiał stosowany przy produkcji materacy. Stosowana przez nas pianka poliuretanową  o gęstości 25 kg/m3 cechuje się zwiększoną wytrzymałością na odkształcenia. Jej skład zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w jej produkcji wydłużają także jej żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania). 
Materac dwustronny Materac dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. Najczęściej obie charakteryzują się inną twardością, co pozwala lepiej dobrać materac pod kątem własnych upodobań. 
stelaż regulowany Stelaż regulowany. Materac można stosować na stelażach regulowanych. 
Właściwości antygrzybiczne Właściwości antygrzybiczne. Zastosowane w materacu materiały nadają mu właściwości antygrzybiczne, nie rozwijają się w nim grzyby i pleśń. 
Właściwości antyalergiczne Właściwości antyalergiczne. Zastosowane w materacu materiały sprawiają, że nie rozwijają się w nim bakterie, wirusy i drobnoustroje, jak np. roztocza. Bardzo ważna cecha dla alergików. 
Pokrowiec zdejmowany Pokrowiec zdejmowany. Zamek błyskawiczny wszyty z trzech stron pokrowca znacząco ułatwia jego zakładanie i zdejmowanie w celu wyprania. 
Możliwość prania Możliwość prania. Pokrowiec można prać w temperaturze 40o
Pokrowiec pikowany Pokrowiec pikowany. Standardowy pokrowcem w naszej ofercie jest pokrowiec Jersey, który nie wymaga dopłaty. Pokrowiec pikowany jest z obu stron watą hypoalergiczną, która zapewnia odpowiednią wentylację materaca. Wysoka gramatura i jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawiają, że jest przyjemny i delikatny w dotyku, ale zarazem wytrzymały w codziennym użytkowaniu. 
Materac o twardości H3 – średnio-twardy. Materac o twardości H3 – średnio-twardy. Najpopularniejsza grupa materacy. Poleca się je dla osób w przedziale wagowym 70-110 kg.
Materac o twardości H4 – twardy Materac o twardości H4 – twardy. Polecany dla osób o wadze powyżej 100 kg i dla tych, którzy cenią sobie twardsze podłoże podczas snu lub mają problemy z kręgosłupem.

ROZMIARY MATERACY

Wszyscy śpimy inaczej. Dlatego w Sleep-Well mamy tak wiele różnych materacy do wyboru. Niezależnie od tego, czy mówimy o materacach bonellowych, kieszeniowych czy piankowych, wszystkie materace od Sleep-Well są zaprojektowane z myślą o komforcie i odpowiednim podparciu dla ciała - zawsze w dobrej cenie. Zatem pozostaje jedynie wybrać materac najlepszy dla siebie!

Poniżej typowe rozmiary w jakich produkujemy materace. Istnieje możliwość wykonania materaców w nietypowym rozmiarze po wcześniejszym kontakcie.

szerokość x długość
80cm x 200cm
90cm x 200cm
100cm x 200cm
120cm x 200cm
140cm x 200cm
160cm x 200cm
180cm x 200cm
200cm x 200cm

JERSEY PIKOWANY

 • Standardowo stosowany pokrowiec nie wymagający dopłaty. Przyjemny w dotyku i przewiewny.
 • Pokrowiec hypoalergiczny wykonany z dzianiny poliestrowo-bawełnianej z certyfikatem Eco-tex, pikowany włóknem klimatyzującym zapewniającym odpowiednią cyrkulacje powietrza w materacu.
 • Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie. Możliwość prania pokrowca w temperaturze 40o C.
Jersey pikowanySILVER

 • W tkaninę wszyto srebrną nić, która oprócz walorów estetycznych dodaje pokrowcowi właściwości antybakteryjnych i antygrzybicznych.
 • Pokrowiec hypoalergiczny wykonany z dzianiny poliestrowo – bawełnianej z certyfikatem Eco-texobustronnie pikowany włóknem klimatyzującym zapewniającym odpowiednią cyrkulacje powietrza w materacu.
 • Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie. Możliwość prania pokrowca w temperaturze 40o C.
SilverALOE VERA

 • Materiał, którego użyto do uszycia tego pokrowca został nasączony specjalnym żelem aloesowym o właściwościach kosmetycznych i dobroczynnych dla skóry użytkownika
 • Pokrowiec hypoalergiczny wykonany z dzianiny poliestrowo-bawełnianej z certyfikatem Eco-texobustronnie pikowany włóknem klimatyzującym zapewniającym odpowiednią cyrkulacje powietrza w materacu.
 • Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie. Możliwość prania pokrowca w temperaturze 40o C.
Aleo Vera


.

DOSTAWA

Materace dostarczamy własnym transportem na terenie całego kraju. W wyjątkowych sytuacjach dostawa może być zrealizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Do wyboru trzy rodzaje:

 • Odbiór osobisty
 • Płatne z góry
 • Płatne za pobraniem

Akceptujemy płatności:

 • Przy odbiorze osobistym
 • Płatne z góry na konto
 • Przy odbiorze

dostawa

Pokrowiec Jersey Sprężyny EKO-TEX
Pokrowiec Jersey Sprezyny ekotex